Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady

Wydawnictwo Akapit Press serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szóstej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO CZYTANIA JEŻYCJADY ® MAŁGORZATY MUSIEROWICZ.

Od marca do maja biblioteki, szkoły i ośrodki kultury w całej Polsce mają okazję na chwilę zamienić się w Jeżyce, i tylko od nich będzie zależeć, jak ta prezentacja przebiegnie oraz ilu czytelników ugoszczą. Wydawnictwo zaprasza wszystkich, zarówno miłośników serii, towarzyszących losom Borejków od lat, jak i nowych przyjaciół Jeżycjady ®.

Każdy, kto prześle materiały konkursowe na adres promocja@akapit-press.com.pl, będzie mógł przeprowadzić Czytanie Jeżycjady ® w wybranej przez siebie formie (stacjonarnie lub online) i w dowolnym terminie między 8 marca a 7 maja 2022 roku.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: materiały multimedialne nie mogą zawierać więcej niż około 10% całości poszczególnych książek – czyli wybrane fragmenty wykorzystane w trakcie czytania nie powinny przekraczać tej objętości.

Najciekawsze relacje zostaną nagrodzone książkami Małgorzaty Musierowicz oraz zakładkami. Wyboru wyróżnionych dokona Jury wydawnictwa Akapit Press, a decyzja nie będzie podlegała negocjacji.

Wydawnictwo zachęca, by do wystąpień angażować płynnie czytających lektorów — nauczycieli, bibliotekarzy, uczniów ze zdolnościami aktorskimi czy przedstawicieli lokalnej społeczności, by spotkanie z Borejkami dało jak najwięcej przyjemności zarówno reprezentantom tekstu, jak i odbiorcom.

Informacje o przebiegu akcji będą na bieżąco zamieszczane na oficjalnym profilu Facebook wydawnictwa. Będzie można więc dzielić się radością ze wspólnego czytania i śledzić sposoby na zaprzyjaźnianie się z bohaterami książek Małgorzaty Musierowicz.

Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady® jest wydarzeniem bezpłatnym i nie ma na celu zysków materialnych. Wydawnictwo nie pobiera żadnych opłat od uczestniczących w nim szkół, bibliotek, księgarń, ośrodków kultury i innych instytucji, ani za udział w wydarzeniu, ani za przesłane materiały.

Nasz Klub Fanów Jeżycjady dołącza to patronów akcji! 🙂

Regulamin akcji, formularz zgłoszeniowy oraz materiały graficzne są do pobrania tutaj:
https://www.akapit-press.pl/glowna/vi-ogolnopolskie-czytanie-jezycjady-618.html?fbclid=IwAR31cys7oszPMoJ_jzUE8iG93t_-T9kFOQPeI-DQaGRmuqtxTmcu20h3TWs

W OBECNEJ SYTUACJI WYDAWNICTWO ZASTRZEGA PRAWO DO ZMIAN TERMINÓW.

#OgólnopolskieCzytanieJeżycjady2021#OCJ2021

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s